Tekkeköy Evden Eve Nakliyat | Samsun Tekkeköy Nakliyat Firması

   Tekkeköy, Samsun büyük şehir belediyesinin Samsun ordu otoyolunun üzerinde kalan , Ana yolun 1 km güneyinde kalan  merkezi ilçesidir. İlçede yerleşim insanlık tarihi kadar eskidir.Evden eve nakliyat için yeni yerleşime açık ve düz ovada bulunan ilçe taşımacılıkta nakliyat firmaları için önem taşımaktadır.Kirazlık mahallesine yapılan sanayileşme Tekkeköy'ün maddi değerini de ciddi oranda etkilemektedir.

   Samsun evden eve nakliyat firmamız Tekkeköy ve köylerinde ikamet eden siz değerli müşterilerimizin eşyalarını , ofis malzemelerini, dükkanlarını itina ile şehiriçi ve şehirler arası olarak taşımaktadır. Tekkeköy evden eve nakliyata uygun donanımlı araçlarımız ve kaliteli personelimiz ile eşyalarınız güvenle taşınır.

   Samsun Tekkeköy evden eve nakliyat firmaları arasında sigortalı ve asansörlü taşımacılık sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

 

  Tekkeköy nakliyatta ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınacak olan eşyalarınızı, sizlerin bütçesine ne kadar masraf oluşturacağını, eşyaların başında fiyatlandırarak bilgilendiriyoruz. 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.